kuzey kıbrıs'ın en rekabetçi iş danışmanlığı ve e-ticaret platformu

Sizin için her şey düşünüldü. Siz "E-ticaretinize" bakın.
Git mobil mağaza

mobil mağaza

İnternet üzerinden yapılan ticaret son yıllara kadar masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar üzerinden ilerliyordu. Geldiğimiz noktada mobil internet kullanımı ve mobil e-ticaret kullanıcı sayısı ciddi oranlarda artış gösterdi. Modern ve her boyuta uygun olarak ölçeklenebilir bir yapı ile karşınıza çıkan mobil e-ticaret temalarımız tüm gereksinimlerinize cevap verecektir.

Git web trafiği

web trafiği

Sanal mağaza alışveriş sitelerinde ziyaretçi sayısına oranla web trafiği yükselmektedir.Bunu bilen firmalar fiyatlarını düşük tutup ek gelir olarak ziyaret sayılarından para kazanmaktadır. Hazır sitelerimizde önceden hesap etmediğiniz hiç bir ödeme yok. Diğer firmaların uyguladıkları gizli ödemeler ya da limit aşımı site kapama işlemleri olmaz.

Git ürün ekleme

ürün ekleme

E-ticaret’ e ilk başta başlayan girişimcilerin ürün yelpazesi çok geniş olmayabilir. Ancak ilerleyen zamanlarda yapılan bir bayilik anlaşması veya müşterilerin talepleri üzerine ürün kalemi artabilir. Bu durumda sınırlı ürün ekleme özelliğine sahip bir e-ticaret paketi oldukça sakıncalıdır. Ticaretin gelişmesini engelleyen bir sebep olabilir. Bu yüzden sınırsız ürün ekleme özelliği ile e-ticaret sitenize milyonlarca ürün ekleyebilirsiniz.

Git destek

destek

Teknik desteğe ihtiyacınız olduğunda Destek Talebi sistemi veya Telefon üzerinden istediğiniz zaman destek alabilirsiniz. Hazır E-ticaret ihtiyacınızın yanı sıra VPS, Kiralık sunucu, SEO, Danışmanlık ve Özel Web Yazılım hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.

Aradığınız Elemanı Bulamadınız mı?

Hakkında

Hızla değişen ticaret dünyasında, siz de yerinizi alın
E-Ticaret sitelerimizin tamamı %100 mobil uyumludur.

Neden biz? Bir web sitesinde olması gereken bir çok özelliği sizler düşünmeden önce biz düşündük.Her satışınızdan en az %10 verdiğiniz komisyonlar artık tarih oluyor. Hiç bir kuruma bağlı kalmadan ömür boyu hosting ücreti haricinde ödeme yapmayacağınız sistemle sizi tanıştırıyoruz. Temaları iyileştirerek sektörünüze hitap edecek hale getirdik. Sizin belli bir tarzınız vardır ve bu tarzınıza uygun temaları web sitemizden demo olarak inceleyebilirsiniz. Size kalan sadece ürünlerinizi girip satış fiyatınızı belirlemek. 1992 yılından beri bilişim sektöründe faaliyet gösteren bir çok firma ve müşteriye teknik alt yapı desteği sağladıktan sonra 2017 yılından itibaren gelişmekte olan E-ticaret sektörüne yöneldik. Sizi de mutlu müşteri portföyümüzde görmek isteriz.

referanslarımız

Mutlu müşterilerimizden bazıları

ÇAĞKAN YAPI

www.cagkanyapiiskele.com
İnşaatlarınızda çözüm ortağınız ve aynı zamanda iş ortağınız olabiliyoruz. Şirketimiz çözüm odaklı, müşteri memnuniyeti ve ciddiyetle sorunlarınıza profesyonelce yaklaşıp sorunlarınızı hızlı kolay ve en uygun maliyetlerle çözme yolunu tercih eder.

E-Ticarete Başlamaya Hazır mısınız?

Temasa geçin / Contact